Forum

Diskusní téma: Forum

Pochvala:)

Svědek od nevěsty:) | 04.02.2013

Kačí, moc se Ti to všechno povedlo...Jak tyto stránky tak i oznámení s pozvánkami...
P.S. Už jsem v kontaktu se Zbynďou:)

Re: Pochvala:)

Nevěsta | 04.02.2013

Kačí děkuju moc:))
Tak ještě domluvit schůzku at jsou kytičky domluvený:))

titulek

kamarad kamaradovo kamarada..? | 31.01.2013

uz je to tady!!! parada, miluju svatby. hlavne ty kde nehraju hlavni roli:)... cekejte me od zapadu...
PS: moc pekne udelany stranky... respect

Re: titulek

Nevěsta | 31.01.2013

Joooooo tak to jseš ty!!! Moc se těšíme:D:D

Tak to je nakladacka!!

Svedek zenicha | 31.01.2013

Boziiiiiii!!!!!!
Tyhle stranky jsou mooooc povedeny. Velmi chytry napad! Moc se mi to libi. U fotek z detstvi jsem cural smichy :o))))))))))
Dnes taky dorazilo oznameni - moc dekuji za pozvani (a proto jsem taky objevil tyhle stranky)
At prijedu jakkoliv (tryskacem nebo po pevnine) asi nebudu mit vhodny odev s sebou. Proto musim dopredu domluvit nekde asi pujcovnu. Kdyby jste meli napad...
Fotografy znam, ale vsechno je to prespolni, takze k nicemu.
Velmi se tesim a drzim palce.
Mimochodem, budu tam muset neco mluvit, nebo muzu uz rano zacit panackem? :o))))))
Milujte se a mnozte se.

Re: Tak to je nakladacka!!

Nevěsta | 31.01.2013

Děkuji za pochavlu, stránky jsem dělala já:) tak se musím pochlubit:))
Pujcovnu nejakou vymyslím, já si saty nechávám šít a Ondra bude oblek kupovat takže my s půjčovnou nemáme zkušenosti ale nějak to vymyslíme:)

Stranky

Svedek zenicha | 01.02.2013

Samozrejme mi to je od sameho zacatku jasny, ze stranky jsou Tvoje dilo. Opravdu dobra prace! A Tve dilo nejsou jen stranky, ze? Rekl bych, ze i dopis "od Ondicha" ma Tvuj rukopis :o)))))

Re: Tak to je nakladacka!!

Ženich | 31.01.2013

S panáčkem si ráno nedělej starosti poněvač si to můžeš napsat a nebo zařídit nákýho čteče:)

Re: Re: Tak to je nakladacka!!

Nevěsta | 31.01.2013

Ale mám pro tebe úkol na večer tak tam bys měl být schopný mluvit:D:D:D

Ukol na vecer

Svedek zenicha | 01.02.2013

Ale kacko, ukoly bych pokud mozno na vecer zadne nenechaval (leda, ze se jedna o sbasteni prasete - to zaridim:o)). Ja sice vecer budu schopny mluvit. Jen nebudu uz vedet co mluvim :o))))

<< 368 | 369 | 370 | 371 | 372 >>

Přidat nový příspěvek